Telewizja Jambox

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.


JAMBOX to innowacyjna Kablówka 3 Generacji – w pełni cyfrowa, interaktywna telewizja HD.

 

Platforma multimedialna JAMBOX łączy cechy mediów internetowych (interaktywność, szybki dostęp do informacji) z zaletami telewizji kablowej (bogaty wybór kanałów, cyfrowa jakość obrazu i dźwięku). JAMBOX pozwala za pośrednictwem odbiornika telewizyjnego m.in. na: odbieranie programów telewizyjnych w takich konfiguracjach, jakie nie są dostępne w żadnej innej telewizji, korzystanie z jakości HD w telewizji kablowej oraz dostęp do usług interaktywnych.

SGT S.A. jest operatorem telewizji JAMBOX współpracującym z Operatorami ISP – zewnętrznych dostawców Internetu – z całej Polski. Naszą ofertę kierujemy do klientów indywidualnych oraz biznesowych, proponując gotowy produkt, który pozwoli zwiększyć zainteresowanie usługami firmy, nie tracąc przy tym wyrobionej dotychczas identyfikacji marki.

JAMBOX to usługa bazująca na platformie IPTV stworzonej przez SGT S.A. To jedno z wyjaśnień dla idealnego sygnału naszej telewizji, odbioru bez zakłóceń i dużej oraz szybkiej ilości przesyłanych danych. Wszystkie nasze usługi dostarczane są przez łącza światłowodowe.Pakiety Podstawowe  –  Dostępne u nas w sprzedaży pakiety telewizyjne!


Telewizja Interaktywna  –  Tutaj znajdziesz informacje i odpowiedzi na pytania!


Jambox Online  –  Dostęp do Telewizji przez Internet z całego świata!


Lista Kanałów –  Lista wszystkich kanałów oraz pakietów w których się znajdują!Oraz wiele więcej informacji, zawartych na stronie Jambox.plDid you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.