Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Internet

Szerokopasmowa sieć światłowodowa nowej generacji GEPON(GPON) ma zasadnicze zalety w odniesieniu do tradycyjnych miedzianych sieci telekomunikacyjnych.Telewizja

Telewizja Jambox jest w czołówce operatorów oferujących najwyższą ilość kanałów w jakości HD. Jest w pełni cyfrowa tzn. dostarczana do Twojego telewizora w takiej jakości jaką nadaje nadawca.


Usługi Światłowodowe NysaNet


Nasza firma świadczy usługi światłowodowe na terenie wybranych miejscowości w Powiecie Nyskim. Poniżej zaprezentowane są dostępne lokalizacje wraz z dostępem do cenników usług.

UWAGA!  PRZYPOMINAMY!

Operator zobowiązuje się usuwać usterki oraz awarie w sieci Operatora, które powstały z winy Operatora nieodpłatnie, oraz – kosztem Abonenta, jeśli powstały one z winy tego ostatniego lub z winy osób trzecich.

Należy pamiętać, że nasi specjaliści przeprowadzają prace tylko ze sprzętem, związanym z pracą sieci Internet.

Dla instalacji oprogramowania, regulowania i naprawy routerów i komputerów należy zwracać się do centrów usług specjalistycznych. Pracownicy Operatora nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za wydajność oprogramowania (Oprogramowanie – takie jak Windows, antywirusy, zapory, przeglądarki, komponenty systemowe, itp.). W przypadku braku możliwości wykonania tych ustawień ze względu na całkowitą lub częściową niesprawność systemu Klienta pracownik Operatora jest zobowiązany demonstrować efektywność podłączenia i oprogramowania na swoim komputerze.  Pracownik ten może dać abonentowi zalecenia dotyczące naprawiania błędów w pracy systemu, ale to nie oznacza, że on automatycznie jest zobowiązany zajmować się usuwaniem problemów w pracy systemu klienta. Operator nie może gwarantować niezawodnej i prawidłowej pracy oprogramowania klienckiego.
Poniżej, zachęcamy do przetestowania swojej aktualnej prędkości Internetu, celem porównania z naszą ofertą.


Powered by SpeedTest.plA tutaj prezentujemy krótki film pokazujący czym jest oraz jak działa światłowód…NAJLEPSZY INTERNET Z NAJLEPSZYM WSPARCIEM.

Ultraszybki, bezpieczny, niezawodny – dostosowany do potrzeb każdego Klienta.


Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.