Podłącz sąsiada

Podłącz sąsiada
by
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Regulamin Promocji “Podłącz sąsiada”

ważny od 1.04. 2017r. (wszystkie poniższe ceny są cenami brutto)

  1. Promocja trwa w okresie od dnia 1.04.2017 r. do odwołania.

  2. Organizatorem promocji jest firma NysaNet Sp. z o.o. z siedziba w Jędrzychowie, przy ul. Wiejskiej 28A,48-300 zarejestrowana w Rejestrze Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonym przez Sąd Rejonowy w Opolu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000577213, NIP 7532438321.

  3. Promocja jest skierowana do obecnych Abonentów Operatora NysaNet.

  4. Operator zastrzega sobie prawo do zmiany czasu trwania Promocji, w szczególności do skrócenia czasu jej trwania, jeżeli nie będzie miał możliwości świadczenia Usług objętych Promocją lub gdy liczba Uczestników przekroczy możliwości Operatora. Promocja nie dotyczy osób, które mają opóźnienie w zapłacie z tytułu świadczonych usług przez Operatora

  5. Pojęcia zawarte w regulaminie i ich znaczenie:

a). polecenie klienta – zachęcenie osoby lub firmy do skorzystania z usług firm NysaNet. Formalnie polecenie klienta ma miejsce w momencie podpisania umowy przez nowego klienta;

b). Osoba polecająca – klient organizatora promocji, który zachęcił inną osobę do skorzystania z oferty firm NysaNet;

c). Osoba polecona – osoba fizyczna lub firma nie będąca w ostatnich 3 miesiącach klientem NysaNet podpisująca, w wyniku rekomendacji Polecającego, umowę z firmą NysaNet. Adres instalacji osoby poleconej nie moze być taki sam jak adres Polecającego.

  1. Promocja “ Podłącz sąsiada” polega na zrabatowaniu do kwoty 1 zł, jednego miesięcznego abonamentu internetowego osoby polecającej w zamian za polecenie klienta.

  2. W celu właściwej identyfikacji osoby polecającej, i przyznania jej rabatu, w momencie podpisywania umowy nowy, polecony klient musi podać dane osoby polecającej.

  3. Upust na abonament internetowy będzie przyznany Polecającemu w miesiącu następującym po miesiącu w którym Polecony podpisze z Operatorem umowę o świadczenie usługi telekomunikacyjnej w technologii światłowodowej GEPON (po weryfikacji danych i ich potwierdzeniu telefonicznym).

  4. Wartość rabatu przyznawany w ramach niniejszej promocji nie podlega wymianie na gotówkę.

  5. Promocja Podłącz sąsiada łączy się z innymi promocjami.

11. Każdy Klient sieci może polecić nieograniczoną liczbę nowych „Poleconych Użytkowników” i za każde spełnienie warunku uczestnictwa w Promocji zgodnie z pkt 4 otrzymuje miesiąc świadczenia usługi dostępu do Internetu za 1 zł.

POBIERZ W PDF
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.